Zpět na úvodní stránku
Ceník Kontakty a adresa na Splněný sen Dity Weberové

úvodní stránka
informace o jezdeckém klubu
malá prohlídka stájí
seznamte se s našimi koníčky
a s našimi poníčky
naše možnosti
naše akce
další činnost - ryby, sady
jak se na vyjížďku obléci?
fotogalerie z jezdeckého klubu
sezonní radovánky
...
Sranda závody 29.3.2014 - veselice ve Splněném snu :-)
.....no :-) jedním slovem SENZAČNÍ :-)
V půl třetí odpoledne se začali scházet všichni účastníci nejen našich sranda závodů, ale i zábavního odpoledne.
Naše přípravy již vypukly několik dní předem, kdy jsme uklízeli, hrabali, připravovali, nakupovali, telefonovali, atd....., aby vše klaplo.
Vážený pan Jiří Kraus přijal funkci moderátora tohoto odpoledne, kdy svým humorem okomentoval naše 3 závody
 • 1. PONY S VODIČEM, kde dětičky ukázaly samostanou práci na poníkovi (vše co trénujeme v ponyškoličce - každé pondělí 15,30 - 17,30). Vše super zvládly, spolupracovaly, i přes nervozitu FUNGOVALY .... PARÁDA závod byl na čas :-)
 • 2. ZRUČNOST BEZ VODIČE - úkoly samostatné práce na koni v kroku, klusu, přes kavaletky, kuželky, slézání, nastupování - ukázka ovládání koně bez pomoci - výborné výkony!!! :-) na čas
 • 3. SKOK + ZRUČNOST - předvedení našich služebně nejstarších zákaznic, koně v kroku, klusu, cvalu, skok , kavaletky, kuželky, slézání, nastupování ....no sklízela jsem ovoce .... hřálo mi u srdíčka :-) vše na čas (video)
 • Všech závodů (i tohoto) se zúčastnila Stela Weberová na Top modelce a zvládla vše i skoky, jako velká "ženská", ač je jí čerstvě 5 let :-) .... to mě těší moc a moc :-)

  Po závodech i během nic se mohli návštěvníci občerstvit (káva, čaj, pivo, limo, dorty z . Cukrárny Bárny naproti Centrálu - DĚKUJEME!!!, bábovky, vuřtíky, koláčky, oplatky, prasátková kýta....)

  V zadní místnosti se hrál pinčesový turnaj, v části u výběhů zase střelba. Následovalo vyhodnocení .... na stupíncích vítězů se vystřídalo mnoho šťastných tvářiček dětí i dospělých. Vše vyhodnoceno - oceněno, medaile, diplomy, dárečky, holky z květinového studia . u2květinek nás poctily cenami pro vítěze formou překrásných kytic .... DĚKUJEME!!!!

  Tleskalo se, fotilo, smálo, radovalo, pila se naše hruškovice a broskvovice .... po oficiální části se zábava natolik uvolnila, že nebylo nutné něco organizovat.

  Všem účastníkům bych chtěla poděkovat za jejich bezvadnou náladu, chuť se bavit, nikam nespěchat, klid a pohodu na duši, to vše tu vládlo a bylo.... a tedy si dovedete přestavit tu atmosféru - závěrem se zpívalo do mikrofonu, tancovalo, skákalo přes oheň, smálo a radovalo!!!!

  Děkuji všem .... vám, velmi mému manželovi a týmu, který mi vše pomohl nachystat.


  PRO VELKÝ ÚSPĚCH BUDEME V PRVNÍ POLOVINĚ ZÁŘÍ OPAKOVAT !!! S VYSVĚCENÍM NAŠÍ STÁJE, které se nyní nekonalo z důvodu autonehody pana faráře Hurta, ale v září již bude jistě v pořádku :-)
  Naposledy děkuji ... za koně Dita W.